cihan_yvz
Son Giriş:
14 Aralık 2017 11:33
Beğenilen Mesajlar:
80
Ödül Puanları:
28

Sayfayı Paylaş

cihan_yvz

Forum Yöneticisi, Erkek, Nereden: Kimbilir Nerden (:

Yetkili Kişi Forum Yöneticisi
cihan_yvz son aktivitesi:
14 Aralık 2017 11:33
    1. Mhmturk
      Mhmturk
      Mrb. Ben 2017/1 kpss tercihleri sonucu bir kuruma yerleştim. Evrakları da teslim ettim. Fakat güvenlik soruşturması hala devam ediyor ve bu güvenlik soruşturması ne zaman sonuçlanacağı ve işe başlama tarihleri belli değil. Bundan dolayı Kpss 2017/2 tercihlerini yapabilecek miyim?TEŞEKKÜRLER.
      1. cihan_yvz bunu beğendi.
      2. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Merhabalar Hocam Yanlış Değilsem Merkezi Atamalarda Atamanız Gerçekleştiyse Bir Daha Merkezi Atamalardan Tercih Vermes Olasılığınız Yok ! Şuanlık Sizin Yapabileceğiniz Tek Şey Güvenlik Soruşturmasının Sonuçlanmasını Beklemekten Başka Birşey Gelmiyor Elden...! Umarım En Kısa Sürede Sonuçlanıp Atamanız Tamamlanırda Göreve Başlarsınız ! Hakkınızda Hayırlısı Selam ve Dua iLe...
        31 Ekim 2017
    2. yunusa
      yunusa
      hocam iyi günler hastanede acil nöbetleri ile ilgili sororabilir miyim?
      2. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Hayırlı Günler Hocam... Buyrun Bildiğim Bir Konu ise Yardımcı oluruz inşallah...!
        22 Eylül 2017
    3. Mehmet Ylmz
      Mehmet Ylmz
      Bide bi söylenti var yeni bi yasa çıkcakmıs diyorlar ve 90 doğumlu sonrası olanlarıda kapsıcakmıs benımde 93 doğumlu bi kardeşim var bu konu hakkında da bildiğiniz bi şeyler var mı hocam?
      2. cihan_yvz
        cihan_yvz
        En Son Çıkan Bedelli Askerlik 27 Yaşı Kapsıyordu Yeni Çıkacak Olan Hatta Açık olmak Gerekirse Söylentilere Göre 25 Yaş Üstü Denmekte ! Ama Kısa ve Net Olmak Gerekirse Herhangi Bir Bedelli İle İlgili Resmi Bir Yazı Çıkmadan Kulaktan Doğma Söylentilere Aldırış Etmeyiniz ! Resmi İlan Bekleyiniz Diğer Bütün Haberler Varsayımlar ile Gündeme Geliyor...
        20 Haziran 2017
      3. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Hükümetten Çıkan Haberlere Göre Daha Gündemde Bedelli Yok ! Beklemekten Başka Çareniz Yok ! Belki Bedelli Çıkmadan Askere Çağırılırsınız Yada Bedelli Daha Önceden İlan Edilir Hayırlısı Allahtan... Selam ve Dua iLe...
        20 Haziran 2017
    4. Mehmet Ylmz
      Mehmet Ylmz
      meraba bu Bedelli askerlik başvurusu devam ediyor mu? Bide 29 yaşında okul bitmese bile daha fazla askerlik tecili yokmus.Şimdi seneye temmuz ayında 29 yaşına gircem, eğer seneye temmuza kadar bedelli çıkmassa başvuru yapmıs olsam dahi beni direk askeremi çağıracaklar yoksa bedelli başvurusunu yaptığım için 29 yaşının üzerine askerlik tescili oluyor mu?
      2. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Merhabalar Hocam... Bedelli Askerlik Daha Çıkmadı Onun için Başvuru Alımı Falanda Daha Yok ! Hocam Askerlik ile Size Şöyle İfade Edeyim. İlk Önce Ne olursa Olsun Tecil Hakkınız Bitti ise Herhangi Bir Durum Söz Konusu Değil ! Yani Memur da Olsanız Öğrencide Olsanız Son Tarihteki İlk Asker Alma Döneminde Otomatikmen Askere Çağırılırsınız Eğer Gitmezseniz O Zaman Asker Kaçağı Sayılırsınız...!
        20 Haziran 2017
    5. Hayat
      Hayat
      Ilginiz için teşekkür ederim Allah razı olsun
      2. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Rica Ederim Hocam Hakkınızda Hayırlısı Olması Dileğiyle Selam ve Dua iLe...
        23 Aralık 2016
        Hayat bunu beğendi.
    6. Hayat
      Hayat
      Yardımcı olursanız sevinirim
    7. Hayat
      Hayat
      Merhaba kardeşim endüstriyel Otomasyon üniversite
      2 yillik mezunu 58 puan aldı nereleri tercih yapabilir kodu nedir acaba teşekkür ederim.
      1. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Merhabalar Hocam, 3291 nitelik kodu ile tercih edebilirsiniz... Alım miktarlarının azlığından dolayı puanların epey yüksek kapatacağı yönünde bir düşüncem var.. Klavuza baktımda şimdi alım çok az sizin bölümde... Hayırlısı olur inşallah... Canınızı Sıkmayın Mevlam Elbet Hayırlı Olanı Nasip Eder...
        23 Aralık 2016
        Hayat bunu beğendi.
    8. yunus gün
      yunus gün
      merhaba. Ben makine bölümü ön lisans mezunuyum. kpss den 69.960 aldım tekniker olarak atanma ihtimalim var mı? bi de mesela puanımın tuttuğu bazı kurumlar var alan dışı örnek sgk memurluk ben bu kuruma tercih yapabilir miyim? şimidi den çok teşekkür ederim.
    9. zynp
      zynp
      Merhaba ben bilgisayar teknolojisi mezunuyum. Nasıl tercih yapmalıyım. 75 puan aldım. Memurluğuda tercihlerim arasına ekleyebilir mıyım? Şimdiden teşekkürler.
      1. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Hocam 3248 Nitelik kodu ile tercih yapabilirsiniz... Bide Hocam 3001 düz memurluğa tercih yapabilirsiniz... Ama tercih yaparken aranan nitelik kodlarına dikkat ediniz.. Bide fazla ümitlenmenizi istemem çünkü çok az miktarda alım yapılmakta... Alternatif olarak açıktan alımlara da başvuru yapabilirsiniz.. Hakkınız Hayırlısı Olması Dileğiyle... Selam ve Dua iLe...
        22 Aralık 2016
    10. deepwater1
      deepwater1
      hocam bilgisayar programcılığı 2.sınıf öğrencisiyim nasıl tercih yapıcam hocam bi yardım eder misiniz
      1. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Hocam Hangi Sınava Girdiniz ki ! Orta Öğretim mi yoksa önlisans mı ?
        22 Aralık 2016
      2. deepwater1
        deepwater1
        önlisans kpss'ye girdim hocam
        22 Aralık 2016
      3. cihan_yvz
        cihan_yvz
        O zaman haberiniz olsun mezun olmadan tercih yapmamanız daha sağlıklı olucaktır.. Çünkü atanma söz konusu olursa Mezuniyet belgesi isteyeceklerinden dolayı atamanız iptal olacaktır. Onun için tavsiyem önce mezun olmanız yönünde.. Hakkınızda Hayırlısı Olur Umarım...
        22 Aralık 2016
    11. şehnazbayram
      şehnazbayram
      hocam benim 69 puan var ama alım yok laborantlarda meb onaylı bılgısayar sertıfıkası ve tıbbı sekreterlık belgelerını aldım 3001 den başka kod yazabılıyormuyum
      1. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Hocam bilgisayar sertifikanız var ise yanlış değilsem 6225 ve 3249 nitelik kodundan başvuru yapabilirsiniz... Tercihlerinizi yapın zaten ayrıca daha çok Sağlık Bakanlığı alımlarını takip etmekte yarar var çünkü Sağlık bakanlığı ayrı bir alım yapıyor... Şimdiden hakkınızda hayırlısı olsun Tercih Yapmayı Unutmayınız.. Selam ve Dua iLe...
        21 Aralık 2016
      2. şehnazbayram
        şehnazbayram
        tamam hocam teşekkür ederim
        21 Aralık 2016
        cihan_yvz bunu beğendi.
      3. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Rica Ederim Hocam Hayırlısı olur umarım...
        21 Aralık 2016
        şehnazbayram bunu beğendi.
    12. Hayat
      Hayat
      Teşekkürler
      2. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Rica Ederim Hocam Umarım Hayırlısı olur...
        21 Aralık 2016
    13. Hayat
      Hayat
      2001 kodu olanlara tercih yapabilirim yani öylemi tam bilmiyorum tesekkurler
      1. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Evet Hocam 2001 kodlu olanları tercih edebilirsiniz tabi diğer şartlara da bakınız... çünkü aranan niteliklerin tamamı olması şartı var... Puanların yüksekliğinden dolayı fazla ümitlenmeyin Lütfen... Hakkınızda Hayırlısı...
        21 Aralık 2016
        Hayat bunu beğendi.
    14. Hayat
      Hayat
      Merhaba düz lise sosyalbolumu mezunuyum kpss den 66.80 aldım nereleri yazabilirim
      1. cihan_yvz
        cihan_yvz
        Merhabalar Hocam 2001 den tercih yapabilirsiniz.. Yani düz memurluk açık olmak gerekirse orta öğretime ayrılan kontenjan sayısının az olmasından dolayı epey yüksek puanlarda alımların olacağını düşünmekteyim.. Ama Yinede ümidinizi kesmeyin Tercih Yapmayı da İhmal Etmeyiniz.. Hakkınızda Hayırlısı olur İnşallah... Selam ve Dua iLe...
        21 Aralık 2016
        Hayat bunu beğendi.
    15. cihan_yvz
      cihan_yvz
      Tercih Yaparken Aranan Nitelik Kodlarına Dikkatle Bakınız !!!
    16. cihan_yvz
      cihan_yvz
      Gül Bahçesine Dikensiz Yollardan Ulaşılmaz...
      1. Merve Mutlu bunu beğendi.
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Hakkında

Göründüğü Gibi Olan veya Olduğu Gibi de Görülen ;)

İmza Ayarları

-----------------------------------
    EDEP iLe Gelen LÜTUF iLe Gider..!

-----------------------------------------------------------------------------------