Zabıt Katipliği İçin KPSS Önlisans Düzeyi Katılımcılarının Bilmesi Gerekenler

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında Sapiens tarafından paylaşıldı.

1. Sapiens

Sapiens Misafir

Merhabalar, bilindiği üzere gerek açıktan atamalar, gerekse merkezi atamalarla Zabıt Katipliğine yönelik ilgi epey fazla. Ancak ortada dolaşan bilgi kirliliğine istinaden, tam ve daha detaylı bir bilgilendirme yapmak, bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak istedik.

Bu çerçevede, zabıt katibi alımlarında adayları bekleyen sürece dair tüm aşamaları, bilinmesi gerekenleri listeledik. Ancak sizin konuda yer alan açıklamalar dışında sorularınız varsa, bu konu altından sorularınızı iletebilirsiniz.

Bilgilendirme bağlantısı aşağıda yer almaktadır...

Zabıt Katipliği İçin Bilinmesi Gereken Herşey...

Teşekkür eder, iyi günler dileriz...

2. tubaa

tubaa Kamu Personeli Üyesi

dis tic mezunu olarak yani ben basvuruu yapamiyorum sanirim dogrumu anlamisim

3. Gmz.015

Gmz.015 Kamu Personeli Üyesi

Yargitay zabit katipligi uygulamali sinavi Ankara'da oluyor sanirim bilginiz varmidir ona gore basvuru yapacagim

4. gokhancan

gokhancan Kamu Personeli Üyesi

Ben adalet meslek yüksek okulu mezunuyum zabit katipliği pozisyonuna başvuruyu yaptım başvurum alındı yalnız aklıma takılan bir şey var. Şimdi biz adalet myo mezunu olunca bizden bilgisayar sertifikası istenmiyor zaten okulda dersini görmüştük yalnız başvuru ekranında mecburen orayı doldurmamız gerekiyordu bende diplomamı koydum bir sorun olur mu ?

5. tubaa

okulun bana bilgisayar dersi gordugume dair belge fax yoluyla gondericek ama kabul olur mu basvuruda asıl islak imza mi olmasi gerekir acil cevap lutfen

6. tubaa

ankara diye biliyorum yargitay merkezinde yapilir ama yinede arastir

7. kevser

kevser Kamu Personeli Üyesi

merhaba sözlü mülakatta neler soruluyor acaba?

8. cihan_yvz

cihan_yvz Forum Yöneticisi Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Hocam Kpss Sınavına Girdiğiniz İçin Size Tek Bir Örnek Vereyim ! Güncel Bilgiler Diye Çalıştığımız Alan Var ya Ondan Soruyor Bide Mesleki Bilgi... Ama Daha çok duruş ile kılık kıyafet ile diksiyona bakılıyor...

Sayfayı Paylaş