TOEFL & IELTS Özel Ders

Konu, 'TOEFL, IELTS ve Yabancı Dil Sınavları' kısmında mustafaguven tarafından paylaşıldı.

1. mustafaguven

mustafaguven Kamu Personeli Üyesi

TOEFL, IELTS gibi sınavlarda özel ders almanızı öneririm. Bu tür akademik sınavlara hazırlık aşamasında maalesef ki kurslar ve grup şeklindeki eğitimler kişiyi yavaşlatıyor. Kimi writingde kötü oluyor, kimi listeningde ama diğerinde iyi oluyor. Böyle olunca da grup dersleri insanı yavaşlatıyor. Özellikle kısa sürede belli bir puanı alması gerekenlere kesinlikle özel ders tavsiye ediyorum, yetişebilmeleri için.

Ben Konya'da özel ders alabileceğim ielts hocası arıyorum. Maalesef internet üzerinden bulamadım. Şubatta sınava gireceğim. Bu konuda daha önce ders aldığınız hocalar varsa destek bekliyorum. Daha önce çok arkadaşım özel ders aldı ama hepsi ya İstanbul'da ya da Ankara. Mesela Ankara'da olanlara Hosna hocayı (IELTS Özel Ders | TOEFL Özel Ders | IELTS Kursu | TOEFL Kursu | TOIEC) tavsiye ederim, ders alan tüm arkadaşlarım geçti. Ankaraya gitme ihtimalim olsa ben de ondan ders alırdım ama maalesef Konyadayım. Çok hızlı bir şekilde bir hoca bulup derslere başlamam lazım, yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş