Taşeron düzenlemesi ile ilgili beklentileriniz.

Konu, '4/C'li Geçici Personel, Taşeron Firma ve Diğer İşç' kısmında KomikRetikulum tarafından paylaşıldı.

1. KomikRetikulum

KomikRetikulum Forum Yöneticisi Forum Yöneticisi

Arkadaşlar merhaba;

Biliyorsunuz ki şu anda gündemdeki konulardan birisi de taşeron düzenlemesi konusu. Kadro ile başlayan ancak özel sözleşmeli personel statüsüne dönüştürülen bu konu hakkında beklentileriniz, talepleriniz nelerdir ? Sizce ne olması ne olmaması , ne olur ise iyi olur gibi konuyu buradan tartışalım.

Bölüm editörü olarak sesleniyorum burada istişare ettiğimiz konuları derleyip toplayıp çıkan sonucu haber haline getirip sitemizde yayınlayacağız.

2. cenk07

cenk07 Kamu Personeli Üyesi

1 Kasım 2015 tarihinden sonra girdim işe bizim haklarımız ne olacak bizi niye adam yerine koymuyorlar biz bu devlete hizmet etmiyormuyuz resmen üvey evlat muamelesi yapılıyor sendikalıyım ve sendikalar uyuyor arkadaşlar. devlet büyükleri herzamanki gibi çuvalladı arkadaşlar taşeronun maliyeti yüksek geliyor diye taşeronlaşmayı bitireceklerini söylüyorlar ama nafile bu ülkede torpilin varsa adamsın kardeşim. Yaptığımız mesaileri bile alamıyoruz herkesi kandırıyorlar arkadışım bu ülkede seçim yaklaşıyor görecem onların ........ü attığım adımda vergi üstüne vergi almasını biliyor helal etmiyorum hakkımı bu dünyanın öbür tarafıda var milyonların hakkını nasıl ödüyeceksiniz iktidar uğruna ezip geçiyorlar milleti.ÇOK UMUTLUYDUM ama artık hiçbişey kalmadı iki çocuğum var bakmakla yükümlü olduğum allah yardımcımız olsun.

Sayfayı Paylaş