Sağlık Çalışanları Burada Toplanalım

Konu, 'Sağlık Bakanlığı Personelleri' kısmında webstir tarafından paylaşıldı.

1. webstir

webstir Kamu Personeli Üyesi

Merhaba arkadaşlar yeni açılan bu forumda ilk konuyu ben açmak istedim beraber bu başlık altında sohbet ederiz diye düşündüm.

Ali.yilm4z ve Fundahemşire bunu beğendi.
  2. Fundahemşire

Fundahemşire Kamu Personeli Üyesi

Merhaba ortaögretim mezunuyum .Kpss 'den 57 puan aldım .Bir devlet hastanesinde çalısmak istiyorum .Bizim sağlıkcilarin atamalari nasil olacak .

3. cihan_yvz

cihan_yvz Forum Yöneticisi Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Hocam bölümünüz ne ona göre Kamu Hastaneleri daha doğru Sağlık Bakanlığı tarafından ayrı personel alımı yapılmakta.. ÖSYM sayfası üzerinden ilan metninden sonra tercih yapılabilmekte... Geçen sağlık bakanı açıklamıştı epey personel alımı yapılacak diye ama daha hangi bölümlerden ne kadar personel temin edileceği kesin değil... Bekleyip görmekte fayda var Hakkınızda Hayırlısı...

4. Ali.yilm4z

Ali.yilm4z Kamu Personeli Üyesi

İyi akşamlar hocam sağlk bakanlığı 2000 atama yapılack diye haberler sürekli gündemde. Acaba bu bölümler arasında biyomedikal de dahil mi acaba ?

5. cihan_yvz

Hocam Hayırlı Günler... Valla Hocam ne haberler var gezen ortalıkta size tavsiyem ilan yani alım kesin olmayıncaya kadar çıkan haberleri veya söylentilere kulak asmamakta fayda var..! Ama bana göre Şehir Hastaneleri Projesinden dolayı epey Sağlık Personeli alımı yapılacak yıl içinde.. ondan dolayı hangi bölüm veya alan kaç kişi alır gibi bir net bilgi şuanlık mevcut değil ilanı beklemekte fayda var... Herşeyin Hayırlısı...

6. Ali.yilm4z

Ali.yilm4z Kamu Personeli Üyesi

Evet çok sağolun. Umarım herkesin dilediği gibi olur

cihan_yvz bunu beğendi.
  7. Merdümgiriz.

Merdümgiriz. Kamu Personeli Üyesi

Ya bisey soracaktim.Bu hacettepe universitesi hemsirelik alimi olayina ortaogretim hemsire mezunlari dahil mi?

8. cihan_yvz

Hocam ilana bakarsanız orada ARANILAN NİTELİKLER bölümünde belirtmiş... Sağlık bölüm en az ÖN LİSANS Mezunu olması gerekiyor...

menesa.65 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş