Sağlık Bakanlığı alimi

Konu, 'Sağlık Bakanlığı Personelleri' kısmında kpss10 tarafından paylaşıldı.

1. kpss10

kpss10 Kamu Personeli Üyesi

Arkadaşlar martta sağlık Bakanlığı ataması olur mu

2. cihan_yvz

cihan_yvz Forum Yöneticisi Forum Yöneticisi

Hocam Büyük Bir İhtimal İle olur ama kesin birşey söylemek mümkün değil daha...

kpss10 bunu beğendi.
  3. menesa.65

menesa.65 Kamu Personeli Üyesi

Hocam merhaba ortaogretim mezunu hemsireyim 2016 kpss puanim 83.8 dogu illerine sozlesmeli atanabilirmiyim acabaa ?

4. cihan_yvz

Hocam doğu illeri diyorsunuz da atama puanlarına bakarsanız eğer doğu illerin çoğu yüksek puanlarla kapandı ! Herkes o mantık ile tercih yaptığı için Doğu İlleri çok yüksek kapatıyor..! Ama Hemşire ihtiyacı var yinede inşallah önümüzdeki Sağlık Bakanlığı Atamalarında ümidim o ki atanırsınız gönlünüzü ferah tutun... Hakkınızda Hayırlı olanı Dileyin Gerisi İnşallah Gelir.. Selam ve Dua iLe...

menesa.65 bunu beğendi.
  5. Merdümgiriz.

Merdümgiriz. Kamu Personeli Üyesi

Ya hocam bilindiği üzere ortaöğretim hemşirelik alım sayısı bugün açıklandı.325 kişi alınıyor ben 545 . sıradayım.Atanma ihtimalim nedir,var mıdır?Teşekkürler.

6. cihan_yvz

Hocam İşiniz Artık Allah'a Kalmış Daha Doğrusu Siz Tercihte Bulunun Tabi Size Tavsiyem Akıllıca Yaparsanız İnşallah Rahat Atanırsınız Ama İşte Tercih Yaparken Dikkatli ve Birazcık Mantıklı Tercih Yapılırsa İnşallah Yerleşirsiniz..! Umarım Hakkınızda Hayırlısı Olur... Dikkat Herşeyden Önemli Doğu Diye Herkes Yığılma Yapıyor Sonrada Doğu Puanları Tavan Yapıyor.. Gönlünüzü Ferah Tutun İlk Alımlarda Olmasada İnşallah İkinci Alımlara Yerleşirsiniz.. Selam ve Dua iLe...

7. Merdümgiriz.

Hocam iyi günler...Benim ortaöğretim atamam gerçekleşti çok şükür.Tahmini olarak en geç ne zaman işbaşı yapmış oluruz?Bu güvenlik soruşturması eskisi gibi 4-5 ay bekletir mi bizi?Bekleme süresini kaç gün/ay olarak görüyorsunuz?Teşekkürler...

8. cihan_yvz

Hayırlı Günler Hocam... Hayırlı Uğurlu Olsun Rabbim Utandırmasın İnşallah... Hocam Bu Süreç Birazcık Sıkıntılı Bildiğim Kadarıyla Daha Doğrusu Birazcık Sabır İsteyen Bir Süreç Ayrıca Referandumdan Dolayı Birazcık Yavaşlayabilir ama Bence Minimum Nisan Sonu Mayıs Başı Gibi Başlarsınız İnşallah... Ayrıca Bu Aşamadan Sonra Eğer Sicil Olarak Bir Sorun Çıkmaz İse Hakkınızı Verirler Bir Ay Geç Yada Bir Ay Erken Hakkınızı Alırsınız... Tekrardan Tebrik Ediyorum Hayırlısıyla İşbaşı Yaparsınız İnşallah Hayırlı Günler Selam ve Dua iLe...

Merdümgiriz. bunu beğendi.
  9. Merdümgiriz.

Hocam saglik bakanliginin bu iki ay icerisinde yapilacak olan 12500 saglikci alimini yapmasinin bize nasil bir etkisi olur işe başlama sureci olarak?Yani bu 12500 saglikci alimi biz atanan ortaogretimlerin işe başlama vaktini daha erkene çeker mi?Bu alımı kendi açimizdan bu şekilde yorumlamak mumkun mu,dogru mudur?Tesekkurler.

10. cihan_yvz

Hocam bildiğim kadarıyla o haberi bende duydum da diğer açıdan bunu da düşünmek lazım ki Bu atama ile ilgili daha ilan ortada yok ! İlandan Sonra Atamalar Yapılsa Dahi Aynı Sizin Gibi Epey Bir Süre Beklemeleri Lazım Çünkü Daha Önlerinde Siz Varsınız ! Sizin Hakkınız Saklı olduğu için önce Sizi Tam olarak Yerleştirecekler ! Etki Eder Şüphesiz Siz Rahat Olun Bence Çünkü Edinmiş Olduğunuz Bir Hakkınız Var Bu Bekleme Süresini Bir Tatil Gözü İle Bakıp Eğitim Seviyenizi Yükseltmeye Bakın ! Yükseldikçe Eğitim Seviyeniz O Zaman Farklı Alanlarda Faydalanırsınız (Personel Dereceleri, Maaş Farkı, vs ) gibi Olumlu Etkisi olacak Şeylere Sahip Olacaksınız... Tekrar dan Her şeyin Hayırlısı Olması Dileğiyle Selam ve Dua iLe...

Merdümgiriz. bunu beğendi.
  11. Cahil.filozof

Cahil.filozof Kamu Personeli Üyesi

Hocam hayırlı akşamlar dilerim .rahatsız olmasanız acaba Patoloji teknikleri için kontenjan açılacak mı. Bir bilginiz varmi şimdiden teşekkür ederim

12. cihan_yvz

Hayırlı Günler Hocam... Sağlık Bakanlığı 12 Bin Civarında Personel Alınacağını Duyurdu Lakin Hangi Alan ve Bölümden Ne Kadar Miktar Alacağına Dair Resmi Bilgi Henüz Bulunmamakta.. Forum Sayfalarında Gezen Sayılara Aldırış Etmeyin Çünkü Resmi Veriler Ancak Açıklanınca Belli Olur... Hakkınızda Hayırlısı... Puan ve Sıralamanız iyi ise inşallah sağlık reformların ve projelerinden faydalanıp atanırsınız inşallah...

13. Merdümgiriz.

Hocam iyi aksamlar...

Bizim saglik bakanligi goreve baslama duyurusu yayimlandi.Bu konuda bilgileriniz nelerdir?Ayrica ismi henuz personellige dusmeyenler hakkinda bi bilginiz var mi?Ismi personellige duşmeyenler guvenlik soruşturmasindan geçmemiş oldugu anlamina mi geliyor?Bu konuda sizden detayli bilgilendirmelerinizi bekliyorum.Tesekkurler.

14. cihan_yvz

Hayırlı Geceler Hocam...
    Kesin Bir Bilgiyi Ancak ve Ancak Atamanızın Yapıldığı Yeri Arayıp Personel İşlemleriyle İlgilenen Personel ile Görüşürseniz Daha Net Bir Bilgi Verir Size... Şimdi Bu Konuda Yanlış Yönlendirip Zor Durumda Bırakmak İstemem... Hakkınızda Hayırlı Olması Dileğiyle... Ama Atamanız Oldu ise Saklı Bir Hakkınız var Lakin Güvenlik Soruşturması Hakkında Yürütülen Prosedürü Açık Bilmediğim için Ancak Arayıp Kesin Bilgi Almanız Daha Sağlıklı Olacaktır.. Selam ve Dua iLe...

Sayfayı Paylaş