Özel harekat başvuru yaptım 14 Kasım geçti

Konu, 'Emniyet Genel Müdürlüğü Personelleri' kısmında Gökhan tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan

Gökhan Kamu Personeli Üyesi

Beyler herkezin cevap istediği sorulardan birisi ben başvuru yaptım 14 Kasım geçti şimdi neolucak sorunun cevabını bekler oldu herkezi tek tekmi cagricaklar yoksa aricaklarmi neolucak başvuru kabul edildiğini nasıl anlicaz gerçekten biri yardimci olsun

İlham bunu beğendi.
  2. Frkn_gcr

Frkn_gcr Kamu Personeli Üyesi

Büyük ihtimalle internet sitesinde yapılacak aciklamayla mulakat yerleri belli olacak sonra kayıt islemleri belgeler felan cikacak

3. Wmami

Wmami Kamu Personeli Üyesi

4. Wmami

Wmami Kamu Personeli Üyesi

Ayni sekilde herkes gibi bende beklemedeyim para yatirdik basvuru yaptik.Interneten arastirma yaoiyorum birsey bulamadim en son burasi denk geldi nolucak ne biticek bi aciklama bile yapan yok.

5. aajamm

aajamm Kamu Personeli Üyesi

2 gun daha uzatilmali basvuru bircok kisi nerdyse para yatirma isleminiyapamadi yetkililerden rica ediyoruz 2 gun daha uzatilsin basvurular polis olmak bzimde hayalimiz basvuruyu yapmamiza ramen parayi yatramadik die elenmemiz dogru olmamali

6. Brkyyvz55

Brkyyvz55 Kamu Personeli Üyesi

Resmi olarak aşamaları takip edebileceğimiz bi adres açılmadı mı hiç birşeyden haberdar olamıyoruz ?

Sayfayı Paylaş