Ortaöğretim hemşireler!!!

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında Hemsire sny tarafından paylaşıldı.

1. Hemsire sny

Hemsire sny Kamu Personeli Üyesi

Arkadaşlar 2017 yılında 10.000 sağlıklı alınacak deniliyor bunların kaçı ortaöğretim hemşireler olur? Bide siralamam geride biraz bu sıralamaya 12 ler de dahil diye biliyorum sizce onlarsız çok değişir mi sıralama ? Son sorum mülakat hakkında bilginiz ?

2. cihan_yvz

cihan_yvz Forum Yöneticisi Forum Yöneticisi

Hocam alım miktarları tam açıklanmadan söylenen haberlere pek itibar etmeyiniz.. Tam olarak sıralamanız yüksek olursa o kadar atanma ihtimaliniz yüksek... Genelde devlet politikası olarak eğitim seviyesi yüksek personel temin etmek peşinde ondan dolayı orta öğretime ayrılan miktar az olur diye düşünüyorum tabi bu benim düşüncem siz yinede ümit kesmeyiniz hakkınızda Hayırlısı olur inşallah Gönlünüzü Ferah tutun Sağlık Alandaki çoğu bölüm açıkta kalmaz bence.. Şehir Hastaneleri projesinden sonra hiç kalmazlar bence...Herşeyin Hayırlısı...

Fundahemşire bunu beğendi.
  3. Hemsire sny

4. Hemsire sny

Yorumlariniz için teşekkür ederim ilk başta haklısınız bize ayrılan kontenjan daha az olur bunu ilk alımda da gördük az once bir haber de sağlık alanında 16 bin sözleşmeli alım olacağı ve bunun resmi gazete de yayımlandığı yazısını okudum hemşireler e ayrılan kısmı gerçekten gülünç hepimiz icin hakkımızda hayırlısı olsun insallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız

cihan_yvz bunu beğendi.
  5. cihan_yvz

cihan_yvz Forum Yöneticisi Forum Yöneticisi

Herşeyin Hayırlısı Hocam Şüphesiz ki Hakkınızda Hayırlısı Ne ise O olsun İnşallah !

Hemsire sny bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş