KYK'ye başvuracaklar burada toplanalım

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında ebru tarafından paylaşıldı.

  1. ebru

    ebru Kamu Personeli Üyesi

    KYK ya başvuracak arkadaşlar kimler hangi şehri kaç puanla tercih edecek burada paylaşımda bulunalım

    2014 yılında 900 sözleşmeli personel alımına ilişkin taban puanlar alttadır


    İlErkekKadın
    Adıyaman83,2580,14
    Afyonkarahisar80,3478,01
    Ağrı78,2475,27
    Aksaray81,4377,60
    Amasya82,3278,33
    Ankara87,4786,60
    Antalya82,681,33
    Ardahan77,6475,13
    Artvin80,1976,41
    Aydın80,2380,84
    Balıkesir81,8480,43
    Bartın78,7476,02
    BatmanYOK80,48
    Bayburt79,7275,38
    Bilecik78,8677,63
    BingölYOK79,64
    Bitlis81,3478,08
    BoluYOK81,50
    Burdur80,7078,82
    Bursa84,7884,01
    Çanakkale81,6279,81
    ÇankırıYOK81,12
    ÇorumYOK79,93
    Denizli81,6779,75
    Diyarbakır84,7782,72
    Düzce79,7977,83
    Edirne80,2578,25
    Elazığ82,6581,16
    Erzincan80,2376,92
    Erzurum80,5477,81
    Eskişehir83,1881,53
    Gaziantep82,8880,51
    Giresun81,3778,5
    Gümüşhane79,4277,13
    Hakkari79,9676,07
    Hatay83,9681,12
    Iğdır82,0076,22
    Isparta80,3378,48
    İstanbul83,2681,71
    İzmir83,5584,03
    Kahramanmaraş82,7680,20
    Karabük79,0278,59
    Karaman80,1178,12
    Kars78,5775,59
    Kastamonu80,8879,59
    Kayseri82,7181,85
    Kırıkkale84,0980,57
    Kırklareli78,6976,33
    Kırşehir81,3877,86
    Kilis79,4475,13
    Kocaeli81,9581,21
    Konya82,8380,54
    Kütahya80,3879,22
    Malatya84,4682,00
    Manisa81,7980,91
    Mardin83,2279,63
    MersinYOK85,48
    Muğla80,9880,72
    Muş79,2275,93
    Nevşehir81,3479,32
    Niğde82,5579,04
    Ordu82,0778,91
    Rize82,5779,79
    Samsun82,2480,17
    SinopYOK80,31
    Sivas81,0479,55
    Şanlıurfa81,9778,01
    ŞırnakYOK77,71
    Tekirdağ80,1379,70
    Tokat81,4678,80
    Tunceli79,5080,36
    Uşak79,7378,25
    Van81,9178,21
    Yalova82,4277,93
    Yozgat80,9677,81
    Zonguldak81,4679,17
     
  2. Sonarge

    Sonarge Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş