Kpss Bilgisayar Hakkında ?

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında İskender34 tarafından paylaşıldı.

1. İskender34

İskender34 Kamu Personeli Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;
    Ben ön lisans bilgisayar programcılığı mezunuyum. Aslında merak ettiğim ve biraz araştırdığım bir konu hakkında sizinde düşüncelerinizi öğrenmek istedim. Bu seneki sınavda 73 aldım 163 küsür bin deyim. Benim öğrenmek istediğim sizce atanma şansım varmıdır ? Ben biraz araştırdım fakat bilgisayar programcılığı okuyanların diğer bölümlere oranla farklı memurluk alanları yada tercihleri yapma durumu kısıtlı. Bu konu hakkında bilginiz varmı ? Sizce atanma şansımız nedir ?

İyi Çalışmalar
    Teşekkürler

2. KomikRetikulum

KomikRetikulum Forum Yöneticisi Forum Yöneticisi

Merhabalar;
    Öncelikle bilmenizi istediğimiz durum var ki atanıp atanamama durumu bir çok kritere bağlıdır ki bunların en başında puanınız ve bölümünüz ile ilgili açılacak kadro. Kesin olarak atanırsınız veya atanamazsınız demek de şu an için doğru olmaz.
    Hakkınızda hayırlısı olsun, tercih yapmayı unutmayın

3. mehmetnuri.dal

mehmetnuri.dal Kamu Personeli Üyesi

Selamunaleykum ben bilgi güvenliği teknolojisi bölümu mezunuyum 2 yillik bir bolum ilk defa mezun verdi kpss puanim 64,42350 dedigim gibi yeni bolum ne yapmaliyim ?

4. Sefaulker

Sefaulker Kamu Personeli Üyesi

Merhaba. Bu sene ön lisans 80.4 puan aldım. Bilgisayar programcılığı mezunuyum. Tercihlerimi yaptım. Alımlar genelde 1 YADA 2 kişi. Özellikle sadece kendi bölüm kodum olanları yazdım doğru yaptım mı sizce??

5. Fatımaa

Fatımaa Kamu Personeli Üyesi

Pek şansınız yok ama tercih yapabilirsiniz allahtan ümit kesilmez

6. Gmz.015

Gmz.015 Kamu Personeli Üyesi

Dogru yapmissiniz alim az oldugu icin 3001 de yuksek puanlar ile atanirlar hakkinizda hayirlisi olsun bu defa olmasa da 2017 deki diger tercihleri takip edip hakkinizi her daim kullanin imkansiz degil atanabilirsiniz puaniniz iyi hakkinizda hayirlisi olsun

cihan_yvz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş