KPSS 2017/2 Merkezi Atamaları Yardımlaşma Platformu!!!

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında cihan_yvz tarafından paylaşıldı.

1. cihan_yvz

cihan_yvz Forum Yöneticisi Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Öncelikle Herkese Hayırlı Günler Diler...! Aşağıdaki Resimde de Belirtildiği Gibi Herhangi Bir Sorun Çıkmaz İse Önümüzdeki Hafta İçinde Devlet Personel Başkanlığı ile Ösym Sayfasında Tercih Kılavuzu ile Birlikte Ataması Yapılacak Kadro Miktarları İlan Edilecektir..! Tercih Aşamasında Sitemizde Bütün Sorularınıza ve Tercihler Sırasında Yaşayabileceğiniz Herhangi Bir Sorunuzu 7/24 Sayfada Online olsun Yada Olmasın Tüm Yönetici Arkadaşlara Sorabilirsiniz..! Şimdiden Tüm Memur Adayı Arkadaşlarımıza Umarım Hakkınızda Hayırlı Olanı Rabbim Nasip Eder... Allah-a Emanet Olunuz Selam ve Dua iLe...

2.atama.jpg

2. Pelin

Pelin Kamu Personeli Üyesi

cihan bey kadro dağılımı ve sayısı konusunda bir tahmininiz var mı?

3. Kral.2121

Kral.2121 Kamu Personeli Üyesi

Merhaba ben adalet mezunuyum 89.9 aldım B sınıfı ehliyetim var kendi bölümümden veya 3001 den atanma ihtimalim nedir sizce

4. cihan_yvz

Hocam Üzülerek Belirtmek Gerekirse Yine Adam Akıllı Bir Alımın Olacağını Sanmıyorum..! 2017/1 Merkezi Alımlardaki Fiyasko Sayılarını Hatırlarsınız Galiba..! O yüzden Pek Hayal Miktarda Alım Olur Heyecanına Girmek Birazcık Sonu Hüsran Gibime Geliyor..! Umarım Olur da Ben Yanılırım ! Umarım Öyle Olur ki Yanılmışım Derim ! Ortalama Lisans 1.750 Kişi -Ön Lisan 1250 ve Orta Öğretim de 750 Kişi Civarı Bekliyorum Fazlası Gelmez Azı Gelir ! Pek İç açıcı Durmuyor Gelecek Ama Yinede Ümit Var Olunuz..! Hak Yiyenlerin Hakkı Gasp Edilenlerin Elbet Bir Gün Yüce Allah Hesabını Sorar..! 7 Yıldır Atanmayı Bekleyen Biri Olarak Zil Zal Ayeti Benim Gönlümdeki Yangını Bir Nebzede Olsa Dindiriyor ve Yüce Allah Adildir Hesap Soracak Elbet Deyip Susuyorum..! Hakkımızda Hayırlısı..! Moralinizi ve Enerjinizi Düşürmeyiniz Lütfen... Ne Yazılmışsa O Olacaktır ! Selam ve Dua iLe...!

buketbilgic bunu beğendi.
  5. cihan_yvz

Hocam Sizin Şansınız Birazcık Daha Yüksek En Azından Önünüzde Olan Kişiler Azalmıştır ! Kendi Bölümünüzde Ancak Katiplik Yada Gardiyanlık Alımlara Bakmanız Gerekir ! 3001 den ise Daha Şanslı Gibi Duruyor Ama Tabi Resmi Rakamlar Açıklanmadıkça Kesin Bir şeyler Söylemek Zor Ama Yinede Puanınız için Söylemek Gerekirse Bu Atamalarda Yerleşme İhtimaliniz Yüksek ! Yerleşemesseniz Bile 2018/1 Merkezi Alımlarda ise Büyük Bir İhtimalle Atanırsınız Diye düşünüyorum ! Hakkınızda Hayırlısı Allah-a Emanet Olunuz Selam ve Dua iLe...

6. cihan_yvz

Görünen o ki Beklenen Alımlardan Daha Düşük Alım Miktarı Gerçekleştirilicek 20017/2 Merkezi Alımlarında... Herkesin Hakkında Hayırlısı Olması Dileğiyle... Forum Sayfamızda Tercihler Sırasında Her Türlü Yardım Yapılacaktır... Selam ve Dua iLe...

7. Hedef memur

Hedef memur Kamu Personeli Üyesi

Arkadaşlar ben süt ve süt ürünleri mezunuyum. Puanım 89.185, sıralamam 1 dir
    Son kılavuzda kendi bölümümden kadro açıldı. Ortak alanlarda daha önceden yerleşenleri çıkardığımız zaman sıralamam 1 oluyor yani 1 kadro için 4 ortak alan var bu alanlar arasında 3 şehit içinde birinci sıradayım sizce atanma şansım nedir tessekkür ederim

8. cihan_yvz

Hocam kisa ve net olarak inşallah bu atamalarda yerleşirsiniz... dilerseniz tercileri verirken birlikte sıralamayı ayarlayabiliriz...! Hakkınızda Hayırlı Olması dileğiyle Selam ve Dua iLe...

9. sahinali

sahinali Kamu Personeli Üyesi

Benim merkezi atamalardan hic umudum yok. O yuzden sansimi sozlesmeli alimlarda deneyecegim. Tercih yapacak olanlata Allah gonullerine gore versin.

cihan_yvz bunu beğendi.
  10. cihan_yvz

Hakkınızda Hayırlısı Olur İnşallah...!

11. Sedefyrk

Sedefyrk Kamu Personeli Üyesi

Psikoloji mezunuyum puanim 79 en son alımlarda 83e kadar düştü puanlar. Aile bakanlığı doğu illerinde alım yapıyor. Hastanelere kıyasla diger kurumlara daha düsük puanla alıyor ama şuan atanma şansım nedir çok merak ediyorum

cihan_yvz bunu beğendi.
  12. cihan_yvz

Hocam Alım Miktarları ne Kadar Çok Olursa O kadar Alımlarda Atanma İhtimaliniz Çok Olur... Bide ÖSYM Bölüm Sıralamasına Bakarsaniz o Zaman Daha Net Birşeyler Söyleyebiliriz... Hakkınızda Hayırlısı Olmasi Temennisi iLe... Ayrica Doğu İllerinde Atanmaktan Korkmayınız Ve Aklınızda Doğu ile ilgili Soru Var ise Bana Yazabilirsiniz... Her türlü aklınızdaki Soruyu Yöneltebilirsiniz... Hayırlı Akşamlar Selam ve Dua iLe...

Sedefyrk bunu beğendi.
  13. Sedefyrk

cihan_yvz bunu beğendi.
  14. Sedefyrk

Branş sıralamam 983 gözüküyor. Sıralamaya bakınca zor gibi galiba. Dogu illerinden korktuğumdan degil puanlar daha da düşebiliyor diye söylemiştim. Puan olarak umutluyum ama sıralama olarak ??

cihan_yvz bunu beğendi.
  15. cihan_yvz

Hocam Haklısınız ama Puanlara Bakarsanız Doğu İlleri Daha Yüksek Kapatıyor... Ona göre Siz Tercih Yaparken Dikkatli Yapmanız Yönünden... O Yüzden Sadece Doğu Değil Karıştırın oyle pekiştirin... Kendinize iyi bakın. Hakkınızda Hayırlısı Olması Dileğiyle Selam ve Dua iLe...

Sayfayı Paylaş