Hemşire ataması

Konu, 'Sağlık Bakanlığı Personelleri' kısmında baharnaz38naz tarafından paylaşıldı.

1. baharnaz38naz

baharnaz38naz Kamu Personeli Üyesi

2018 istifa sonrası yeniden atama

cihan_yvz bunu beğendi.
  2. cihan_yvz

cihan_yvz Forum Yöneticisi Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Umarım Hakkınızda Hayırlısı Olur...!

3. baharnaz38naz

Teşekkür ederim.fakat bir bilginiz olursa benimle paylaşabilirsiniz. Geçen yıl da uç kez alim olmuş lakin benim haberim olmayınca kacirmisim. Ki çok zor yaşam koşullarına direniyorum. Tekrar gorevime dönebilmek için bekliyorum.

cihan_yvz bunu beğendi.
  4. baharnaz38naz

IMG_20171020_145021.jpg her yanımi allerji hastasiyim strese bağlı yaralar oluyor tedavi bile olamıyoruz. Sosyal güvencesi olmayan ben ve benzer...

cihan_yvz bunu beğendi.
  5. cihan_yvz

Öncelikle Rabbim Hayırlı Şifalar Versin En Kısa Sürede İş Başı Yapmanızı ve Tedavizini Layıkıyla Yapmayı Nasip Etsin.. İnşallah Bir Sorun Olmazsa Hem Forumda Hemde www.kamupersoneli.net sayfamızda ilanlar çıktıkça gerek özel kurumlar gerekse devlet kurumları alımları hakkında sürekli paylaşımlar yapılıyor takipte kalırsanız inşallah Haberdar olursunuz...! Dilimiz döndükçe ve Rabbimin izni ile inşallah yinede haber ederim..! Kendinize iyi Bakın Rabbim Kısa Sürede Atama Bekleyenleri En Kısa Sürede Atanmasını Nasip Eder ve Gönlünüzü Ferah Tutun İnşallah Atamanız Olur Sağlık Atamaları Alım Miktarları Epey Yapılmakta...! Selam ve Dua iLe...

6. Baharnaz38

Baharnaz38 Kamu Personeli Üyesi

7. Baharnaz38

Baharnaz38 Kamu Personeli Üyesi

Ben yeni okuyabildim çok teşekkür ederim. Duygulandım hem bilgiler hemde duanız için ALLAH razı olsun.

cihan_yvz bunu beğendi.
  8. cihan_yvz

Rica ederim Sorun Değil ! Önemli Olan İnsanların Bilip Bilmemesi Değil ki ! Bir iyilik Yapılıyorsa Sırf Rızayı İlahi (Allah Rızası) İçin Yapılmalı O Yüzden Beklentiye girmemek gerek ! Şüphesiz Ki Yüce Allah Herşeyi Adaletiyle ve Layıkıyla Veriyor..! Vardır Bunda da Bir Hayr Deyip Teslim Olmak Gerek..! Kendinize iyi Bakınız Umarım Herşey Gönlünüzden Dahi Daha güzeli olur Kendinize iyi Bakın Selam ve Dua iLe...

Sayfayı Paylaş