Bilgisayar Programcılığı mezunuyum nitelik kodlarım ne oluyor ?

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında hiperx tarafından paylaşıldı.

1. hiperx

hiperx Kamu Personeli Üyesi

Öncelikle merhaba arkadaşlar daha ilk kez kpss sınavına girdim ve nitelik kodumun ne olduğunu bilmiyorum. İnternette güncel bilgi bulamadım bu kodlarla ilgili hep önceki yıllar gözüküyor. Sisteme de giriş yapamıyorum yoğunluktan dolayı bilen arkadaşlar varsa söyleyebilir mi ? Birde tercih listesi açıklanmış ama kaç puanla alacakları yazmıyor yada ben mi görmüyorum anlamadım. Bilgi verirseniz sevinirim ?

2. cihan_yvz

cihan_yvz Forum Yöneticisi Forum Yöneticisi

Hocam nitelik kodunuz 3249 ! Ösym sayfası yogunluktan dolayı giriş yapılamıyor... puan yazmaz hocam ama bölüm sıralamasına göre aşagı yukarı birşeyler söylenebilir... Size tavsiyem tercih yapmanız yönünden ihmal etmeyiniz...

hiperx bunu beğendi.
  3. hiperx

Yani 3249 kodunu gördüğüm yerleri yapabilir miyim ? Mesela nitelik 1 de 3249 yazıyor nitelik 2 de 7225 yazıyor hani bu 7225 ne olduğunu nasıl öğrenebilirim yada bu 7225 kodundaki niteliklerinde mi hepsinin uyması lazım bana

4. cihan_yvz

Evet Hocam Bilgisayar programcılığı mezunu arkadaşlar 3249 dan tercih yapabilir..! 3249 Olan bütün bölümleri yazabilirsiniz... Hocam Özel nitelik kodları deniyor ona mesela 7225 Nitelik Kodu 15 Temmuzdan sonra Fetöcü olup olmadığını bulmak yada kısaca GÜVENLİK SORUŞTURMASI adı altında bir nitelik kodu... Özel Nitelik Kodlarına buradan ulaşabilirsiniz...! Herşeyin Hayırlısı Başarılar Hocam....

hiperx bunu beğendi.
  5. hiperx

teşekkürler Allah razı olsun

cihan_yvz bunu beğendi.
  6. cihan_yvz

Rica ederim Hocam Rabbim Cümlemizden Razı olsun ve Umarım Dilediğiniz Gibi Olur.. Hayırlı Akşamlar...

7. mustafa07708

mustafa07708 Kamu Personeli Üyesi

Bende bilgisayar programcılığı mezunuyum nitelik'den ve nere göre tercih yapaçam hiçbir şey aanlamadım.

8. cihan_yvz

Hocam Bilgisayar programcılığı bölümünün nitelik kodu 3249...! Bu nitelik koduna göre tercih yapabilirsiniz...

9. Fatımaa

Fatımaa Kamu Personeli Üyesi

Kaç puan aldınız sıralamanız kaç ? 3249 bizim branş kodumuz bende bilgisayar programcılığı mezunuyum puanınız ve sıralamanızı söylerseniz atanma ihtimalinizi düşünelim

10. Fatımaa

Kaç o
    kaç puan aldınız hocam ? 3249 nitelik kodumuz

cihan_yvz bunu beğendi.
  11. deepwater1

deepwater1 Kamu Personeli Üyesi

bilgisayar programcılığı 2.sınıf öğrencisiyim nasıl tercih yapıcam bilen varsa aydınlatabilir mi ?

12. Fatımaa

Bence tercih yapmayın mezun durumunda olmadığınız için yerleşseniz bile atamanız gerçekleşmez yine de siz bilirsiniz

13. deepwater1

bazıları hem okula gidiyor hemde memur oluyor önlisans öğrencileri onu yapamıyor mu :(

14. Fatımaa

Maalesef öyle bi durum yok çünkü atamanın gerçekleşmesi için diploman şart

15. deepwater1

anladım teşekkür ederim

16. mustafa07708

mustafa07708 Kamu Personeli Üyesi

Teşekkürler bilgi için arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş