atanamayan arkadaslar var mi

Konu, 'Engelli Memurlar ve EKPSS' kısmında masal tarafından paylaşıldı.

1. masal

masal Kamu Personeli Üyesi

İlk atamalarda atanamadim 2. Atama tarihi ne zaman olacak acaba?

hazal53 bunu beğendi.
  2. KomikRetikulum

KomikRetikulum Forum Yöneticisi Forum Yöneticisi

Bunu sormak için henüz çok erken ama 2017 nin ilk yarısında olabilir

hazal53 ve masal bunu beğendi.
  3. masal

YARDIMCINIZ iiçin çok tesekkur ederim hocam

4. AltugAkbag

AltugAkbag Kamu Personeli Üyesi

Ek tercihler ne zaman olucak acaba bir bilgisi olan varmı

5. KomikRetikulum

EKPSS de ek tercih diye bir uygulama yok. İkinci tercihler de 2017 de..

6. hazal53

hazal53 Kamu Personeli Üyesi

slm masal bende atanamadım ve çok üzgünüm :(( 2. atamalar ın suresı bana çok uzun gelıyor ama yınede tutuncak bır umut un olması güzel

7. masal

Aynen arkadaşım sinav öncesi stres yap,sonuçların aciklanmasini bekle en kötüsü de yerleştirme islemleriallah herkesin bahtini acik etsin inşallah...

hazal53 bunu beğendi.
  8. hazal53

amin cümlemızın bahtı acık olsun... kafama takılan şu kura ıle katılanlar da bir öncelık yapıldımı örnegın yaş vs gibi yaşı bunun yaşı çok öncelık yaşı daha genç olanlara öncelık tanınmış olabılırmı

9. hazal53

masal acıtasyon yapmak istemem ama 1. atamalarda çıkmaması beni çok yıktı çünkü hayata bıcak sırtında tutunmaya çalışıyorum... biz engellıler bakınnn bızde varız bızde işe yarıyoruz bizide görun dıye saglıklı ınsanlardan daha fazla sorumluluk sahıbı ve çalışabılır sadece şartları engellıye uygun olması yeterlı olcaktır. ben omur ılık zedelenmesı sonucu kısmı felç oldum ama koltuk degneklerı ıle dolaşıyorum ev içersınde aile utandıgında mı bılınmez dışarı cıkmama ızın verılmedı hiç tedavım bıle yapıldımadı 25 yıldır dort duvar ıcersındeyım artık nefes almak ölümden beter hale gelmış :( işlerıne geldıgınde kullanıyolar benı ama işlerıne gelmeyınce sen sakatsın dıyolar annem öldükten sonra tamamen dunyam degıştı abının ve eşının esaretı altında yaşayan bir ölüyüm bu memurluk durumu ile kendıme bır duzen kurarak elimden alınan yaşama sevıncımı kazanmak ıstedım o yuzden çıkmadı dıye çok üzüldüm ama tutuncak umudum 2. tercıhler oldu rabbım buyuk bakalım rabbım neyler neylerse güzel eyler

masal bunu beğendi.
  10. masal

Benim ekpss ile ilgili pek bilgim yok ilk defa girdim ekpss ye fazla kurcalamak istemiyorum. Senin durumun için Rabbim yardimcin olsun cnm.2. Atamalarda ocak şubat gibi olucakmis sabirli davranmaktan başka caremiz yok.

11. hazal53

tsk ederım

12. masal

Rica ederimm

hazal53 bunu beğendi.
  13. KomikRetikulum

Şu an için Şubat ayı diye resmi bir bilgi yok, bilginiz olsun

Son düzenleme: 31 Ağustos 2016
    masal bunu beğendi.
  14. masal

Tesekkur ederim hocam

15. KomikRetikulum

Ben teşekkür ediyorum, önemli olan tarihin değil atamalarda verilecek kadro sayısının olduğunu düşünüyorum bunun için de birlikte olunması gerekir.

16. masal

Aynen

17. hazal53

tşk ederiz hocam peki ben ve benım gibi engellıler bakın bızde varız yapabılırız calışabılırz yeterkı bıze uygun şartlar oluşturulsun dıye çırpınırken bu kadro sayısında nasıl etken olabılırız sesımızı nasıl daha çok duyurabılırız bıraz karışık oldu ama lütfen yardımcı olurmusunuz

18. KomikRetikulum

Sosyal devlet anlayışında arz ve talep ilişkisinin çok ama çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu bakımdan ses duyurmak adına öncelikle BİMER - CİMER başvuruları yapılmalı. Daha sonra sosyal medya da oluşturulan twitter etkinlikleri bulunmakta. Burada ilgili kişi ve kurumlar baz alınarak talepler ifade edilmekte.
    Bu şekilde talepte bulunulabilir ancak bu talepler de tek başına hiç bir şey ifade etmez. Kısaca bir organizasyon yapılmalı ve kararlaştırılan organizasyon hep birlikte gerçekleştirilmeli

hazal53 bunu beğendi.
  19. hazal53

bırlıkten güç dogar mantıgı çok güzel ben varım elımden geldıgınce takıp edecegım ama bız engellılerın sesı yıllardır enkaz altındadır burdan ses duyurmak çokta kolay degıldır ama rabbım buyuk

20. KomikRetikulum

İnşallah herşey çok güzel olacak.. Sizin öğrenim durumunuz nedir ?

Sayfayı Paylaş