2016/2 Atama Sayısı

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında baha_732 tarafından paylaşıldı.

1. baha_732

baha_732 Kamu Personeli Üyesi

Sizce kaç gelir 100.000 civarı görevden almalar olacağı söyleniyor. Ama asıl soru şu yerlerine yine yandaşlar mı yerleşecek?

2. MERT44

MERT44 Kamu Personeli Üyesi

slm

3. seymina

seymina Kamu Personeli Üyesi

2016 lisans tercih kılavuzu yayınlandı mı?

4. Mert

Mert Kamu Personeli Üyesi

seymina hayır 21 aralıkta yayınlanacak

5. hakanozerh

hakanozerh Kamu Personeli Üyesi

Fetö den atılanlar var, sanırım fazla adam alınır.

6. Enes26

Enes26 Kamu Personeli Üyesi

Çok kisi alıyorlar 2051 kişi toplam

7. TURNA2013

TURNA2013 Kamu Personeli Üyesi

Kadro sayilari aciklandi ve bizim hayaller çöp buna umut tacirligi denir o kadar fetocu atildi kamudan yerine yenilerini almiyacak misiniz ??bu kadar insan gereksizdi madem niye o kadar yerlestirdiniz

8. Serdem

Serdem Kamu Personeli Üyesi

Umutlar çöpe!

9. seymina

Kadro sayılarını nereden öğrenebiliriz?

10. TURNA2013

TURNA2013 Kamu Personeli Üyesi

kamu personeli ana sayfada var ben ordan baktim ordan bakabilirsiniz ais de olmasi lazim

11. seymina

4001 kodu ile tercih edilebilecek kadro sayısı: 145
    yok artık:mad:

12. aykut26

aykut26 Kamu Personeli Üyesi

Merhabalar;

70 puan aldım, önlisans otomotiv mezunuyum, atanabilme şansım var mı?

13. Sonarge

Sonarge Admin Yetkili Kişi

merhabalar bu atama dönenimde maalesef kadro sayısı çok az ve pek şansınızda yok. 3001 olarakta tercih yapabilirsiniz.

14. NATO27

NATO27 Kamu Personeli Üyesi

Arkadaşlar selamlar herkese dünya kadar boş kadro var gerçekten mi 2051 kişi alıyorlar
    Nasıl yapacağız 10 yıldır kpss ye girip girip duruyorum bu nasıl bir adalet yaa

15. cihan_yvz

cihan_yvz Forum Yöneticisi Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Aleykum Selam Hocam... Yerden Göğe Kadar Haklısınız ama diğer bir açıdan diğerleri zamanında o kadar çok alım yapılmış ki haddinden fazla o yüzden Yetkililer çıkıp açıklama yapıyor... Sakın ha sakın Bu kadar kişiyi İşten çıkardılar Bu kadar da alacaklar diye yanılgıya kapılmayın. 2017 yılı tasarruf yılı olucak... diye açıklamalar yapılıyor bende anlayamadım nedir bu böyle...! Herşeyin Hayırlısı olur İnşallah.. İşimiz Allah'a Kaldı Rabbim Mazlumun Hakkını Yerde Bırakmaz !..!

16. DemetDoğan

DemetDoğan Kamu Personeli Üyesi

79,87 aldım bilgisayar mühendisiyim memurluk için tercih yapmalı mıyım sizce ?

17. cihan_yvz

Hocam öncelikle kusura bakmayın bütün gün olmadığım için size geri dönüş yapamadım... Diğer arkadaşlarda muhtemelen kendi birtakım sorunları ile meşgul olsa gerek... Size Tavsiyem tercih yapmanız... Atanmanız Atanmamaktan daha iyi bence..! Çünkü boşta kalmaktansa atanmak ve daha sonra istediğiniz gibi ekonomik özgürlüğünüzü sağlamanız size çok fayda sağlayacaktır...

18. DemetDoğan

DemetDoğan Kamu Personeli Üyesi

hocam teşekkürler sanırım yanlış anladınız yani puanım iyi değil mühendislik zaten gelmez alımlarda düşük 4001 ile düz memurluk tercihi yapsam gelme ihtimali var mı fikrinizi almak istedim.?

19. cihan_yvz

Hocam genel olarak açık olmak gerekirse ben hep kpss tercihlerini bir olta ve balık misali düşünürüm... Sallarsın oltanı bi bakarsın en güzel şekilde oltaya balık gelmiş... Siz yine 4001 den tercih yapın Hocam ve Sizde Biliyorsunuz ki Açıktan ALımlar oluyor mesela bilişim personel alımı falan onlara başvuru yaparsanız daha güzel sonuçlar alabilirsiniz.. Yinede Hakkınızda Hayırlısı Hocam... Rabbim Gönlünüze göre versin inşallah... :)

DemetDoğan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş