19.Dönem Pomem Yardımlaşma

Konu, 'Emniyet Genel Müdürlüğü Personelleri' kısmında Sonarge tarafından paylaşıldı.

1. Sonarge

Sonarge Admin Yetkili Kişi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Kasım 2016
    Pöh_hakan bunu beğendi.
  2. Kızılboğa44

Kızılboğa44 Kamu Personeli Üyesi

Internet basvurusu yaptim para yatirdim sirasiyla ne kaldi ve sinav tarihleri tahmini ne zaman olur

Gökhan bunu beğendi.
  3. Gökhan

Gökhan Kamu Personeli Üyesi

İnternet başvurusu yaptım makbuzu aldım sakladım şimdi nolucak 14 kasımda yerlermi belli olucak eğitim alanları

4. Mücahit

Mücahit Kamu Personeli Üyesi

Okuyanlar adamda okumayanlar adam değilmi okuyanlari afedersiniz k.... c.... üstümüze mermi yağdırdı ben liseyi okuyamadim ne şimdi giremecekmiyim emin olun Rabbimin izniylee elimden geleni yaparim ama bana bi şans verilsin admin

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Kasım 2016
  5. KomikRetikulum

KomikRetikulum Forum Yöneticisi Forum Yöneticisi

Editör notu: Mesajınız ahlak dışı söz ve cümleler sarf etmeniz nedeni ile düzenlenmiştir. Tekrarı durumunda mesajınızın silineceğini bilmenizi isteriz.

6. Ercn

Ercn Kamu Personeli Üyesi

7. Ercn

Ercn Kamu Personeli Üyesi

Arkadaşlar ben son gün parayı yatiramadim ne yapmam lazım bana acil haber verin kafayı yicem

8. bossesm

bossesm Kamu Personeli Üyesi

Barkod yazılı başvuru formunu çıktı almadım sorun olur mu ?

9. anlclk.61

anlclk.61 Kamu Personeli Üyesi

arkadaşlar ben ön başvuru yaptım fakat ücretisaat 17.00 sonra yatırdım bir sorun olur mu?

10. Karakule

Karakule Kamu Personeli Üyesi

Arkadaşlar özel harekat mülakatları ne zaman olur bilgisi olan varmı bir de onlarmı bizi arayacaklar yoksa siteden mi takip edeceğiz ve sınav şeklindemi olucak yada 1 2 parkur deneyimlemi sececekler

11. sevketeryigit

sevketeryigit Kamu Personeli Üyesi

Ben son gun parayi yatirmadim gece 12ye kadar diye biliyordum yardimci olurmusunuz kafayi yiycem

12. Sametkrgzl

Sametkrgzl Kamu Personeli Üyesi

S.a açıklanma ne zaman acaba pomem için

13. Gökhan

Gökhan Kamu Personeli Üyesi

Cok stres yaptım bu alım çıktı çıkalı takip ediyorum yüzüm maffoldu sivilceler döktü stresten temiz yüzüm vardı şimdi sivilce döktü hep rüyalarıma giriyor artık boğazım şişti ekrana baka baka gözlerim şaşi oldu maffoldum amirim yardimci olun 03.03.1995 doğumluyum 21 yaşındayım yani boyum 1.85 kilom 86 7 sene dövüş yaptım kafes dövüşü 1 sene oldu bırakalı şimdi nabicagimi düşünüyordum lise bitti dibloma yatıyordu Allah işte karşımıza polislik çıkardi ALLAHIN İZNİYLE OLUR İNSALLAH numara 05350227559 He bu arada başvuru yaptım para yatırdim makbuz cepte duruyor bomba gibiyim suan hazırım sadece suan sormak istediğim bir soru var onu cevaplarsaniz oturup bir kenara beklicem şimdi 14 kasımda biticek dediler evet başvuru bitti şimdi nolucak nezaman cagricaklar nerden ulasicaklar kesin alicaklarmi

14. Pöh_hakan

Pöh_hakan Kamu Personeli Üyesi

Arkadaşlar para yatırdık başvuruda yaptık bundan sonra ne yapılacak

15. Sapiens

Sapiens Misafir

Merhabalar değerli arkadaşlar, konuyla alakalı bilgilendirme yazısı yayınladık. Bu yazıyı mobil uygulamamızla da duyurduk. Kaçıranlar için bağlantı aşağıdadır.

BUNDAN SONRA NE OLACAK?

16. Gurkanmehmet

Gurkanmehmet Kamu Personeli Üyesi

Merhaba ben hakkâri çukurcada sözleşmeli erim 14aydır burdayım ve poliz özel harekata başvuru yaptım buranın sözleşmesini fes edip özel harekata gecebilirmiyim

17. Umudum0607!

Umudum0607! Kamu Personeli Üyesi

Başvuruyu yaptım parayı yatiramadim nasıl olacak simdi

Ferdoo bunu beğendi.
  18. omer62

omer62 Kamu Personeli Üyesi

başvuru yaptım sınav ücretini yatıramadım, sınav ücretini yatırmak için bir günlük süre verilmesinini talep ediyorum.

aajamm bunu beğendi.
  19. aajamm

aajamm Kamu Personeli Üyesi

Katilyorm

20. Ferdoo

Ferdoo Kamu Personeli Üyesi

Arkadaşlar ben parayı yatıramadım gününün 17 si olduğunu sanıyordum napmalıyım yardımcı olabilirmisiniz

Sayfayı Paylaş