13 Bin Polis Alımı Şartlarından Memnun musunuz?

Konu, 'Haberler' kısmında mussthy tarafından paylaşıldı.

1. mussthy

mussthy Kamu Personeli Üyesi

13 Bin polis alımı başvuru şartları belli oldu. Açıklanan şartlardan memnun musunuz?

2. Yeliz Nur

Yeliz Nur Kamu Personeli Üyesi

Memnun degilim. Onlisans mezunlari icinde en az 60 puan olmaliydi kpss puani.

hbb bunu beğendi.
  3. cihan_yvz

cihan_yvz Forum Yöneticisi Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Şartlar Daha Esnek Olabilirdi Ama ! Diğer Bir Açıdan Bakarsak Sınava Giren Yaklaşık 3 Milyon Aday var Belli Bir Sınırlama olmaz ise Zaten Puan Düşmeyecek ki ! Ne kadar Taban Puanı Düşük Olsa Bile Bir Faydası Olmaz Hocam...! Gönlünüzü Ferah Tutun Bir Kapıyı Kapatan Rabbim Elbet bir Kapı Açar...! Selam ve Dua iLe... Başvuran Tüm Adaylara Başarılar...!

4. Zeynep8552

Zeynep8552 Kamu Personeli Üyesi

25 yaşındayım ve bu benim tek istediğim şeydi önlisans mezunu bayan zaten çok az alıyordu ne olurdu KPSS şartı biraz daha düşşeydi çok mutsuzum şuan

5. Tuğrul

Tuğrul Kamu Personeli Üyesi

Onlisans içinde kpss 60 olmalıydı.

6. c.baran

c.baran Kamu Personeli Üyesi

Merhaba
    Ben yillardir kpss sinavina giriyirum birçok da mülakata gittim hep hakkim yendi yas oldu 38 birçok kadroya fetocular girdi. Peki nicin sevlet bunu gormuyor. Ben de polislik basvurularina kayilmak istiyorum. Yillardir torpille benim hakkimi yiyenlere hakkim haram olsun..
    ...

cihan_yvz bunu beğendi.
  7. hbb

hbb Kamu Personeli Üyesi

Hiç mi hiç memnun değilim zaten önlisans mezunları sayıca çok daha az alınıyor en azından KPSS puan şartını 60 ya da 65 yapsalar başvurabiliyordum şu an çok mutsuz ve moralsizim lütfen taban puan aşağı çekilsin

cihan_yvz bunu beğendi.
  8. Pelin21

Pelin21 Kamu Personeli Üyesi

Hayallerim yıkıldı son şansımda ....1 aydır köpek gibi spora çalışıyordum şartları okuyunca dünyam yıkıldı önlisans 60 puanım tek var.... bu kadar çok polis olmak istersen canla başla çalışırken bu reva mıdır dündendir gözümde yaş durmadı hakkımı helal etmiyorum !!!!

cihan_yvz bunu beğendi.
  9. Pelin21

Pelin21 Kamu Personeli Üyesi

Allah için puan düşsün birçok kişinin son şansı Ne olur destek verin baskı yapılsın herkes etrafındakilere çevresine söylesin çok itiraz okursa değiştir devlete yalvarıyoruz sesimizi duysun Canla başla istiyorum Ne olur Allah rızası içşn yardım edin önümüzü açın...

cihan_yvz bunu beğendi.
  10. cihan_yvz

Hocam Haklısınız Ama Ne Yaparsak Yapalım İlan Çıktıktan Sonra Bu ALımlar İçin Hiçbir Şey Değişmez Yani Güncellemenin Yapılması Çok Zor ! Ayrıca Yukarıda da dediğim gibi belli bir miktar alacağı için mülakata katılan kişi sayısı da az olacak Ondan dolayı Puan Çok Fazla Düşmez Gibime Geliyor ! Gönlünüzü Ferah Tutun Bir Kapıyı Kapatan Rabbim Elbet Başka Bir Kapı Açar ! Hakkınızda Hayırlısının Olması Dileğiyle ! Nice Hayali Kırılanlar Nice Sevincinin Kursağında Kalanlar Var ! Onun için Üstad'ın Dediği Gibi "Çoğu Şer (Kötü) Görünen Şeylerde Hayr Vardır..." O Yüzden Vardır Bir Hayr Deyip Teslim Olup Önümüzdeki İlan ve Alımlara Bakmak Yada Tekrar Önlisanstan Hazırlanıp Daha İyi Bir Puan Almakta Yarar Var Hocam...! (Ben Kendi Nefsime Söylüyorum Dileyenler De Kendilerine Pay Alabilirler...!) Selam ve Dua iLe...

11. cihan_yvz

Hocam Şöyle Bir Durumda Olabilir ! Eğer Belirledikleri Puan Aralıklarından Başvuran Sayısı Az Olur ise Güncelleme Yapılabilir ! Ama O da Çok Zor Bir Durum ! Lakin İmkansız Değil ! Rabbim Her şeyin İyisini ve Hayırlısını Nasip Etsin..! Sıkmayınız Canınızı Moral Bozmayınız Hayat Nice Sürprizler ile Dolu... Hakkınızda ve Hakkımızda Hayırlısı Olması Temennisi İle Selam ve Dua iLe....!

12. Erkan3645

Erkan3645 Kamu Personeli Üyesi

Memnun değilim önlisans KPSS puanı da düşük olsun neden lisan mezunundan daha yüksek bizlerde bu vatanın evladiyiz

Sayfayı Paylaş